Nasz zespół

Nasz zespół składa się z osób, dla których księgowość to nie tylko profesja ale pasja, która przekłada się na prawdziwe zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji oraz stałe poszerzanie kompetencji.

Nasz zespół
Generic placeholder image
Katarzyna Ludwikowska-Cyganek
Prezes Zarządu
klc@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Paulina Makuchowska
Kierownik biura
p.makuchowska@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Małgorzata Baran
Księgowy/Specjalista ds. kadr i płac
m.baran@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Paulina Pałka
Księgowy
p.palka@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Marek Miętka
Księgowy
m.mietka@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Justyna Zielińska-Panek
Księgowy
j.panek@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Olga Szymańska
Księgowy
o.szymanska@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Kamil Wierzbicki
Księgowy
k.wierzbicki@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Michał Reyman
Młodszy Księgowy
m.reyman@biurorachunkowezysk.pl
Generic placeholder image
Bożena Marzec
Specjalista ds. kadr i płac
b.marzec@biurorachunkowezysk.pl
Privacy policy and cookies